Kvalitní a levné plastové bazény do země

Kvalitní plastové bazény do země za příznivé ceny

Máte zahradu, dům a jediné co vám chybí je krásný bazén? To můžeme společně snadno a rychle vyřešit. U nás seženete kvalitní plastové bazény zapuštěné do země s veškerým příslušenstvím pro vaše maximální pohodlí. Vyjma bazénů tedy nabízíme filtrační jednotky, vysavače, UV lampy a ionizéry.

Pro naše zákazníky máme připravené plastové bazény ve tvaru obdélníku s oblými rohy v mnoha různých velikostech. Můžete si tak s rodinou vychutnat zábavu, relax a příjemné osvěžené v kvalitním luxusním bazénu, které poskytuje nejen pohodlí, ale nabízí také dlouhé životnost a stane se ozdobou vaší zahrady!

Plastové bazény – výroba

V naší nabídce máme celoplastové, a obdélníkové bazény vyrobené ze speciálního kopolymeru PP, který má tloušťku 5 mm a obsahuje UV stabilizátor. Výrobcem je německá společnost Rőchling Engineering Plastics, která patří ke špičce v oboru PP desek.

PP desky mají vysokou odolnost vůči mrazům a slunečnímu záření, disponují dobrou stabilitou a statikou, která je ještě podpořena výztuží ve formě venkovního žebrování. Bazény s touto konstrukcí vynikají vyšší pevností i při tloušťce 5 mm.

Levné plastové bazény, které vynikají vysokou kvalitou

Máte pocit, že co je levné, nemůže být kvalitní? Opak je pravdou. Všechny plastové bazény, které nabízíme, jsou opatřeny UV stabilizací s fólií chránící bazén proti poškrábání. Vyrábějí se za použití té nejmodernější technologie, což se ostatně odrazí i ve výsledku. Součástí bazénů je také perfektně zpracované schodiště, které je podbetonované a mimořádně praktické a bezpečné.

Plastové bazény s rohovými plastovými podbetonovanými schůdky v sobě ukrývají řadu benefitů:

  • Neprohýbají se, protože nejsou podložené plastem
  • Mají protiskluzovou úpravu
  • Jsou kvalitně provařené
  • Oproti vnitřnímu vestavěnému schodišti se pod nimi tolik neznečišťuje voda

Jaké je nejvhodnější příslušenství pro plastové bazény do země? Jednoznačně UV lampa, ionizér a přírodní polymery

Při údržbě bazénů se často setkáváme s jedním zásadním problémem a tím jsou bakterie a viry. Pokud je pro vás důležité zdraví vás i vaší rodiny, je důležité myslet na kvalitní údržbu bazénu, která je bezpečná. Proto námi vyrobené bazény jsou opatřeny speciální technologií, která zabraňuje množení těchto škodlivých organismů.

K ošetření vody používáme pouze bezchlórovou technologii, která se používá například u dětských brouzdališť. Spočívá ve využití UV lampy, ionizéru a přírodních polymerů a splňuje veškeré normy EU. Chlór dráždí pokožku a sliznice a navíc je nepříjemně cítit. To se vám u tohoto způsobu čištění stát nemůže.

Bazény s plastu na míru podle přání našich zákazníků

Vestavěné bazény do země děláme přesně podle přání našich zákazníků, a to hned v několika rozměrech. Nejmenší bazény mají rozměr 3 x 2 x 1,2 m a ty největší poté 7 x 3 x 1,5 m. Jako jednotný odstín jsme pro naše bazény zvolili modrou barvu caribic, která se nám nejvíce osvědčila. Vnitřní plastové rohové schodiště je vyrobeno ze speciálního protiskluzového materiálu o síle 8 mm a je vhodné k podbetonování.

Pořiďte si zahradní plastové bazény za nízké ceny u nás

Pokud se rozhodnete pro pořízení plastového bazénu vyrobeného z polypropylenu, rozhodně neuděláte chybu. Jde o vysoce kvalitní výrobky, které jsou dostupné za sympatické ceny a nemusíte se tak zdržovat hledáním výprodejů a kupovat si bazén mimo sezónu.

Pokud budete potřebovat, rádi vám pomůžeme při výběru i instalaci a poradíme vám se vším, co budete potřebovat. Kam bazén na zahradu umístit, jak postupovat při zabudování a jakým způsobem vyřešit schodiště. Pomůžeme vám také s výběrem příslušenství. Věřte, že instalace našich bazénů není náročná a společně to hravě zvládneme.

S našimi plastovými bazény zabudovanými do země vám zaručujeme:

  • Krásný design
  • Snadnou montáž
  • Dlouhou životnost a maximální odolnost
  • Snadnou údržbu
  • Komfort
  • Velký výběr

Pokud máte pochybnosti o výběru vhodného bazénu na míru, přijďte se k nám podívat. Máme zde připravený ukázkový bazén a rádi vám poskytneme konzultaci přímo na míru. Jsme tu pro vás 6 dní v týdnu.

Vysoká kvalita a vaše spokojenost je odrazem naší firmy!

Komentáře jsou vypnuty.