Podzemní bazény a výroba od rodinné firmy Šulc

U nás pořídíte plastové bazény do země za příznivou cenu

Chcete svůj domov zpříjemnit komfortním bazénem, který vám dopřeje relaxaci i aktivní odpočinek a zároveň se stane ozdobou vaší zahrady? V naší nabídce najdete vysoce kvalitní plastové bazény vyrobené z těch nejmodernějších materiálů. Můžeme vám zaručit dlouhou životnost, odolnost a navíc naše bazény perfektně vypadají. A design je také důležitý.

Veškeré plastové bazény, které najdete v naší nabídce, jsou mimořádně kvalitní. Poskytujeme je včetně příslušenství, mezi které patří filtrační jednotky, UV lampy, ionizéry i vysavače. Bez toho by bazén nebyl úplný. V naší nabídce najdete obdélníkové plastové bazény s kulatými rohy v mnoha různých velikostech. Každý zákazník si tak přijde na své.

Výroba plastových bazénů pro každého

K výrobě celoplastových obdélníkových bazénů používáme speciální kopolymer PP s UV stabilizátorem s šířkou 5 mm od německé firmy Rőchling Engineering Plastics, která má dlouholetou tradici výroby těchto desek. Tento materiál používáme pro stavbu bazénů již řadu let, protože víme, že jde o vysokou a léty prověřenou kvalitu. Perfektně odolává rozmarům počasí, což je pro nás také nesmírně důležité.

Všechny bazény jsou vyztuženy venkovním žebrováním, díky tomu můžeme zaručit větší stabilitu, odolnost a lepší statiku. Barvu jsme zvolili caribic, neboť si ji zákazníci nejvíce oblíbili.

Plastové bazény na míru dle vašich preferencí

Nabízíme plastové bazény v mnoha rozměrech, aby si vybral každý. Máme bazény o rozměrech 3 x 2 x 1,2 m a 7 x 3 x 1,5 m. Veškerý náš sortiment si můžete pořídit v barvě caribic, která je podle našich průzkumů u zákazníků jednoznačně nejoblíbenější. Součástí bazénů je také plastové schodiště, které je vyrobené z protiskluzového materiálu a je tak dostatečně bezpečné. Navíc schodiště můžete také podbetonovat, což přináší další výhody.

Kvalitní plastové bazény za příznivé ceny

Všechny plastové bazény, které najdete v naší nabídce, jsou opatřeny UV stabilizací a ochrannou fólií, která zabraňuje možnému mechanickému poškození při výrobě. Vysokou kvalitu garantujeme také u schodiště, které je perfektně zpracované díky podbetonování a navíc vysoce praktické a bezpečné.

Při výrobě našich plastových bazénů se zaměřujeme pouze na ty nejmodernější technologické postupy. Jedině tak můžeme zákazníkům nabízet tu nejvyšší kvalitu.

Podbetonované schodiště přináší tyto výhody:

  • Schody nejsou vypodložené plastem a neprohýbají se
  • Jsou kvalitně provařené
  • Voda pod schodištěm se nekazí a udržuje si svou kvalitu
  • Součástí schodů je protiskluzová úprava

Ionizér, UV lampa a přírodní polymery – příslušenství pro plastové bazény

Samozřejmostí je osazené plastových bazénů ionizérem, UV lampou a přírodními polymery. Ty bývají využívány kvůli nechlórové údržbě vody. Tento způsob se využívá například v dětských brouzdalištích. Voda není cítit chlórem, nedráždí oči ani pokožku a je tedy zdravotně naprosto nezávadná. Zároveň je však dokonale zbavena veškerých virů a mikrobů. Chraňte zdraví své rodiny a dopřejte si to nejlepší.

Ať už vlastníte bazén celkově nebo částečně zapuštěný do země, nebo máte zastřešený bazén, můžete vždy použít tento způsob čištění vody. Je vhodný pro veškeré bazény bez ohledu na velikost.

Plastové bazény za příznivou cenu

Nabízíme plastové bazény, které jsou vyrobené z polypropylenu. Tato látka je schválena EU a má oproti jiným materiálům jednu nespornou výhodu – skvělý poměr ceny a kvality. Za příznivou cenu tak pořídíte kvalitní plastový bazén, jehož instalace není náročná.

V případě potřeby se na nás můžete obrátit a my vám velice rádi poradíme, kam bazén umístit, jaké zvolit příslušenství, jakou využít technologii čištění a filtrace a jiné. Jsme schopní vám poskytnout veškeré potřebné informace. S námi bude zabudování bazénu hračka.

Plastové bazény na zahradu nabízí tyto nesporné výhody:

  • rychlou a snadnou montáž,
  • snadnou údržbu,
  • vysokou životnost a odolnost,
  • možnost zhotovení v různých tvarech a rozměrech,
  • snadnou údržbu,
  • luxusní vzhled za příznivou cenu.

Můžete přijít také do naší firmy, ve které máme zhotovený ukázkový bazén. Rádi vám zde poradíme a vše potřebné společně vyřešíme. Jsme tu pro vás 6 dní v týdnu a těšíme se na vaši návštěvu.

Kvalita a spokojenost našich klientů je odrazem naší firmy!

Komentáře jsou vypnuty.